Ekizler

EN

Teknopolimer Fanlı Dalgıç Pompa Üreticisi

technopolymer-fan-submersible-pump-manufacturer
EKİZLER DALGIÇ POMPA

Teknopolimer Fanlı Dalgıç Pompa Üreticisi

Ekizler Dalgıç Pompa, 1963 yılından bu yana önde gelen Teknopolimer Fanlı Dalgıç Pompa üreticilerinden biridir ve müşteri memnuniyetini ve desteğini yüksek tutarak dalgıç pompalarını birçok ülkeye ihraç etmektedir.

Siz de ürünlerimizi almak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin ve sorgunuzu gönderin.

Teknopolimer fanlı dalgıç pompa, su veya diğer sıvıların sualtında pompalanmasını sağlayan bir tür pompadır. Teknopolimer, polimerlerin bir türüdür ve genellikle hafif, dayanıklı ve su geçirmez özelliklere sahip olur. Fanlı dalgıç pompalar, pompaladıkları sıvının önceden belirlenen bir debi oranında düzenli olarak pompalamasını sağlar. Bu tür pompalar, sualtındaki çeşitli tesisat veya tesisatın onarımı gibi uygulamalar için kullanılır.

Hijyen gerektiren içme suyu projelerinde güvenle kullanılabilen teknopolimer fanlı dalgıç pompalar, yüksek basınç gerektiren uygulamalar için daha uygun maliyetlere sahip olup 60 ton/m3’e kadar debiler için öne çıkmaktadır. Bununla birlikte, döküm tekniği açısından kanatlarda belli bir kalınlığın altına inmemektedir. Bu nedenle aynı basıncı sağlamak için daha fazla kademe gerektiren ve maliyeti yüksek olan pompalardır.

EKİZLER DALGIÇ POMPA

Neden Biz - Ar&Ge

Ar&Ge yapımızı, günümüzün teknolojik gelişmelerini kurumsal yapımıza ve sektördeki tecrübemize ekleyerek geleceğe hazırlamak üzere tasarladık. Yalın üretim tekniklerini tasarım süreçlerinin değişmezleri arasına ekledik. Test laboratuvarlarımız ile müşterilerimize özel tasarım seçenekleri sunuyoruz,
teknik ekipman ve üretim tesisleri ile sürekli geliştirme ve izlenebilirliği garanti ediyoruz.

Enerji Verimliliği

Enerji Verimliliği

Kalite Standartları

Kalite Standartları

Uzun Ömür + Garanti

Uzun Ömür + Garanti

Teknopolimer Fanlı Dalgıç Pompa Fiyatları Neye Göre Farklılık Gösterir?

  1. Pompa Tipi: Teknopolimer fanlı dalgıç pompalar; su taşıma, su çekme, su taşıma ve çekme, sıvı taşıma gibi farklı amaçlar için tasarlanmaktadırlar. Bu nedenle, farklı amaçlar için tasarlanmış pompaların fiyatları birbirinden farklılık gösterebilir.
  2. Pompa Boyutu: Pompaların çalışma hacmine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin; daha büyük hacimler için daha büyük pompalar gerekebilir ve bu pompalar daha pahalı olabilir.
  3. Pompa Performansı: Pompaların debisi, basıncı ve diğer performans özellikleri farklılık gösterebilir. Daha yüksek performans gösteren pompalar genellikle daha pahalıdır.
  4. Marka ve Model: Pompaların markası ve modeli de fiyatlarını etkileyebilir. Örneğin; daha popüler ve tanınmış markaların pompaları genellikle daha pahalıdır.
  5. Özel Özellikler: Bazı pompalar; özel özelliklere sahip olabilir, bu da fiyatlarını etkileyebilir. Örneğin; su altında kullanılabilen dalgıç pompalar veya suyun zehirli olması durumunda kullanılabilen pompalar gibi birçok özel özellikleri bu pompalarda kullanmak mümkündür.

Teknopolimer fanlı dalgıç pompa fiyatları genel olarak yukardaki belirtilen faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Sizlerde teknopolimer fanlı dalgıç pompa almak istiyorsanız internet üzerinden en kaliteli ve en uygun fiyatlı pompaya araştırarak seçiminizi yapabilirsiniz.

REKABETÇİ FİYATLAR

Teknopolimer dalgıç pompa ile ilgili taleplerinizi bize gönderin!

Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize bildirin, size en iyi ve rekabetçi fiyatlarımızı vereceğiz.

+90 332 345 1050
info@ekizler.com.tr
Fevzi Çakmak Mah. Büsan Organize Sanayi 10645. Sokak No: 30-32 Konya / TÜRKİYE
Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yüksek Kalite
En iyi fiyatlar

Kendimizi sürekli geliştirerek bu sektörde uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahibiz. Ana hedefimiz dalgıç pompaları yüksek kalitede rekabetçi fiyatlarla sağlamaktır.

İnovasyon
Tecrübeli Ekip
Son Teknoloji
7/24 Destek

Teknopolimer nedir?

Teknopolimerler, çok yönlü ve özel amaçlı polimerlerdir. Bu polimerler, özel koşullarda üretilirler ve çeşitli özelliklere sahip olurlar. Örneğin; teknopolimerler dayanıklı, yüksek sıcaklıklara ve kimyasallara dayanıklı olabilirler. Bunun yanı sıra, teknopolimerler çeşitli şekillerde işlenebilir ve biçilebilirler Bu nedenle çeşitli endüstriyel uygulamalar için sıklıkla tercih edilmektedir.

Teknopolimer Fanlı Dalgıç Pompa Ne İşe Yarar?

Teknopolimer fanlı dalgıç pompalar, suyun kirliliğine ve pH değerine göre değişmekle birlikte genellikle su taşıma, sıvı transferi ve drenaj gibi uygulamalar için kullanılır. Örneğin; tarım alanlarında su tarımı, endüstriyel tesislerde sıvı transferi, su arıtma tesislerinde su taşıma ve drenaj, atık su veya atık sıvıların uzaklaştırılması gibi uygulamalarda kullanılabilirler. Teknopolimer fanlı dalgıç pompalar, hafif olması ve dayanıklı olması nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilen pompa türleri arasında yer almaktadır.

SSS: Teknopolimer Fanlı Dalgıç Pompa Üreticisi

Lütfen Teknopolimer Fanlı Dalgıç Pompalar üretim sürecimizle ilgili sık sorulan soruları aşağıdan inceleyin.

Evet. Ekizler Dalgıç Pompa Teknopolimer Fanlı Dalgıç Pompaları istediğiniz adette üretmektedir.

Evet. Ekizler Dalgıç Pompa, Teknopolimer Fanlı Dalgıç Pompaları tüm ülkelere ihraç etmektedir. Bizimle iletişime geçerek hangi modellere ihtiyacınız olduğunu ve hangi ülkeden bize ulaştığınızı bildirebilirsiniz.

Evet, kaliteyi kontrol etmeniz için size ürünlerimizin numunelerini gönderebiliriz.