Ekizler

EN

Dökme Demir Dalgıç Pompa Üreticisi

cast-iron-submersible-pump-manufacturer
EKİZLER DALGIÇ POMPA

Dökme Demir Dalgıç Pompa Üreticisi

Ekizler Dalgıç Pompa, 1963 yılından bu yana önde gelen Dökme Demir Dalgıç Pompa üreticilerinden biridir ve müşteri memnuniyetini ve desteğini yüksek tutarak dalgıç pompalarını birçok ülkeye ihraç etmektedir.

Siz de ürünlerimizi almak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin ve sorgunuzu gönderin.

Dökme demir dalgıç pompalar, su ve diğer sıvıları hareket ettirmek için kullanılan bir tür pompadır. Bu pompalar, dökme demir gibi dayanıklı malzemelerden yapılır ve genellikle su taşkınları, sel baskınları ve benzeri durumlarda kullanılır. Dökme demir dalgıç pompalar, çok yüksek basınçlara ve ısılara dayanıklıdır. Bu nedenle dış etkenlere karışı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca bu pompaların bakımı ve onarımı da oldukça kolaydır.

Dökme demir dalgıç pompalar, bir motor ve bir pompa bölümünden oluşur. Motor, pompayı hareket ettirir ve sıvıyı pompa bölümüne iletir. Pompa bölümü ise sıvıyı hareket ettirir ve istenilen yere taşır. Dökme demir dalgıç pompalar, genellikle su ve benzeri sıvıların çekilmesi gereken yerlerde kullanılır. Örneğin, su taşkınlarında, sel baskınlarında ve benzeri durumlarda suyun çekilmesi gereken yerlerde kullanılır. Bunun yanı sıra bu pompalar endüstriyel tesislerde de kullanılabilir.

EKİZLER DALGIÇ POMPA

Neden Biz - Ar&Ge

Ar&Ge yapımızı, günümüzün teknolojik gelişmelerini kurumsal yapımıza ve sektördeki tecrübemize ekleyerek geleceğe hazırlamak üzere tasarladık. Yalın üretim tekniklerini tasarım süreçlerinin değişmezleri arasına ekledik. Test laboratuvarlarımız ile müşterilerimize özel tasarım seçenekleri sunuyoruz,
teknik ekipman ve üretim tesisleri ile sürekli geliştirme ve izlenebilirliği garanti ediyoruz.

Enerji Verimliliği

Enerji Verimliliği

Kalite Standartları

Kalite Standartları

Uzun Ömür + Garanti

Uzun Ömür + Garanti

Dökme Demir Dalgıç Pompa Nerelerde Kullanılır?

Dökme demir dalgıç pompalar, su veya diğer sıvıların içinde bulunan ve çalışma koşulları ağır olan yerlerde kullanılır. Özellikle; su altında bulunan tesislerde, çiftliklerde, endüstriyel tesislerde ve tarımsal alanlarda sıkça kullanılırlar.

  1. Su Altında Bulunan Tesislerde: Dökme demir dalgıç pompalar, su altında bulunan tesislerde su taşınması için kullanılır. Örneğin; su altında bulunan enerji üretim tesislerinde, su pompaları suyu enerji üretim tesisine taşır.
  2. Çiftliklerde: Dökme demir dalgıç pompalar, çiftliklerde su taşınması için kullanılır. Örneğin; çiftliklerde suyun sık sık kesilmesi problemi yaşanır. Bu durumda, dökme demir dalgıç pompalar, çiftliklerde suyun taşınmasında yardımcı olur.
  3. Endüstriyel Tesislerde: Dökme demir dalgıç pompalar, endüstriyel tesislerde sıvıların taşınması için kullanılır. Örneğin; petrol rafinerilerinde, petrolün taşınması için dökme demir dalgıç pompalar kullanılır.
  4. Tarımsal Alanlarda: Dökme demir dalgıç pompalar, tarımsal alanlarda su taşınması için kullanılır. Örneğin; tarımsal alanlarda su eksikliği problemi yaşanır. Bu durumda, dökme demir dalgıç pompalar, tarımsal alanlarda suyun taşınmasında yardımcı olur.
REKABETÇİ FİYATLAR

Dökme Demir Dalgıç Pompa ile ilgili taleplerinizi bize gönderin!

Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize bildirin, size en iyi ve rekabetçi fiyatlarımızı vereceğiz.

+90 332 345 1050
info@ekizler.com.tr
Fevzi Çakmak Mah. Büsan Organize Sanayi 10645. Sokak No: 30-32 Konya / TÜRKİYE
Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yüksek Kalite
En iyi fiyatlar

Kendimizi sürekli geliştirerek bu sektörde uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahibiz. Ana hedefimiz dalgıç pompaları yüksek kalitede rekabetçi fiyatlarla sağlamaktır.

İnovasyon
Tecrübeli Ekip
Son Teknoloji
7/24 Destek

Dökme Demir Dalgıç Pompa Fiyatları

Dökme demir dalgıç pompa fiyatları; pompanın özelliklerine, performansına, kapasitesine ve kullanım amacına göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle, belirli bir dökme demir dalgıç pompa için fiyat tespiti yapmak için pompanın özelliklerini bilmek gerekmektedir. Ancak genel olarak, dökme demir dalgıç pompaları, diğer malzemelerden daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları nedeniyle diğer dalgıç pompalara göre daha pahalı olabilirler. Ayrıca, dökme demir dalgıç pompaların bakım ve onarım gerektirme olasılığı diğer malzemelerden daha düşük olduğundan dolayı bu pompaların daha ucuz bir bakım maliyetine sahip olmasını sağlanmaktadır.

Bu bilgileri özetlemek gerekirse; dökme demir dalgıç pompa fiyatları pompanın özelliklerine ve kullanım amacına göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak, dökme demir dalgıç pompaları diğer dalgıç pompalara göre daha pahalı olabilir ancak daha uzun ömürlü olmaları ve düşük bakım ve onarım gerektirme olasılığı nedeniyle uzun vadede daha ucuz bir seçenek olarak görülebilmektedir.

SSS: Dökme Demir Dalgıç Pompa Üreticisi

Lütfen Dökme Demir Dalgıç Pompa üretim sürecimizle ilgili sık sorulan soruları aşağıdan inceleyin.

Evet. Ekizler Dalgıç Pompa, Dilediğiniz adette Dökme Demir Dalgıç Pompa üretmektedir.

Evet. Ekizler Dalgıç Pompa, Dökme Demir Dalgıç Pompaları tüm ülkelere ihraç etmektedir. Bizimle iletişime geçerek hangi modellere ihtiyacınız olduğunu ve hangi ülkeden bize ulaştığınızı bildirebilirsiniz.

Evet, kaliteyi kontrol etmeniz için size ürünlerimizin numunelerini gönderebiliriz.