Ekizler

EN

Havuz Pompaları Üreticisi

pool-pumps-manufacturer
EKİZLER DALGIÇ POMPA

Havuz Pompaları Üreticisi

Ekizler Dalgıç Pompa, 1963 yılından bu yana önde gelen Havuz Pompaları üreticilerinden biridir ve müşteri memnuniyetini ve desteğini yüksek tutarak dalgıç pompalarını birçok ülkeye ihraç etmektedir.

Siz de ürünlerimizi almak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin ve sorgunuzu gönderin.

Havuz pompaları, havuz suyunu elektrik süpürgesi veya denge tankı yardımı ile içine çeken, sonrasında ise bu suyu birbirinde farklı boyutta olan filtrelerden süzerek temizleyen ve temiz suyu dağıtım kanallarından tekrar havuza pompalayan sirkülasyon motorlarıdır. Santrifüj pompa olarak da adlandırılır. Havuz pompaları korozyona dayanıklı malzemelerle üretilmektedir. Havuz pompası, yüzme havuzlarında sirkülasyon sisteminin kalbidir demek en doğru tabirdir. Havuz pompası, hidrolik ıslak uç ve elektrik motorundan oluşmaktadır. Havuz suyu pompasının amacı suyun görsel berraklığını sabit tutmak, su kaynaklı bulaşıcı hastalıkların önüne geçmek ve su sirkülasyonunu sağlamak için kullanılmaktadır. Havuz pompaların bir diğer özelliği ise havuzda kullanılan kimyasalların orantılı bir şekilde yayılmasını sağlayarak çeşitli bakterilerin oluşumunu engeller.

EKİZLER DALGIÇ POMPA

Neden Biz - Ar&Ge

Ar&Ge yapımızı, günümüzün teknolojik gelişmelerini kurumsal yapımıza ve sektördeki tecrübemize ekleyerek geleceğe hazırlamak üzere tasarladık. Yalın üretim tekniklerini tasarım süreçlerinin değişmezleri arasına ekledik. Test laboratuvarlarımız ile müşterilerimize özel tasarım seçenekleri sunuyoruz,
teknik ekipman ve üretim tesisleri ile sürekli geliştirme ve izlenebilirliği garanti ediyoruz.

Enerji Verimliliği

Enerji Verimliliği

Kalite Standartları

Kalite Standartları

Uzun Ömür + Garanti

Uzun Ömür + Garanti

Havuz Pompası Kullanılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Havuz pompası kullanılırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıda belirtilmiştir:

  • Kullanılan havuz pompası susuz alanda çalıştırılmamalıdır.
  • Havuz pompası seçimi havuz ölçülerine göre seçilmelidir.
  • Havuz pompasının emiş kanallarında tıkanıklık olmamasına dikkat edilmelidir.
  • Havuz pompasını hava sirkülasyonu sağlanan bir yerde tutmak motorun daha rahat bir şekilde soğumasını sağlar ve bu sayede aşırı ısınmasını engeller.
  • Havuz pompasını çalıştırırken çıkış vanası kapalı durumda olmalıdır.
  • Havuz pompası çalışma devrine ulaştıktan sonra çıkış vanası açılabilir.
REKABETÇİ FİYATLAR

Hidrofor sistemleriyle ilgili sorularınızı bize gönderin!

Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize bildirin, size en iyi ve rekabetçi fiyatlarımızı vereceğiz.

+90 332 345 1050
info@ekizler.com.tr
Fevzi Çakmak Mah. Büsan Organize Sanayi 10645. Sokak No: 30-32 Konya / TÜRKİYE
Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yüksek Kalite
En iyi fiyatlar

Kendimizi sürekli geliştirerek bu sektörde uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahibiz. Ana hedefimiz dalgıç pompaları yüksek kalitede rekabetçi fiyatlarla sağlamaktır.

İnovasyon
Tecrübeli Ekip
Son Teknoloji
7/24 Destek

Havuz Pompası Nasıl Çalışır?

Havuz pompası ana giderden suyu emer, filtrelerden geçirir, filtredeki kalıntıları ayırır ve ana girişlerden temizlenen su tekrar havuza geri verilir. Şafta bağlı olan pervane şaft yardımı ile dönerek suyun gövde hattına hızlı bir şekilde emilmesini sağlar. Havuz pompasında yer alan rulman, debinin kontrolünü ve elektrik mekanizmasının düzenli olarak çalışmasını sağlar. Ana pompa sayesinde tüm havuz suyu temizlenir. Havuzun alt kısmında konumlanan ızgaralar ile de filtreleme de yapılabilmektedir.

Havuz Pompası Çalışma Hızı Ne Kadar?

Kullanılmakta olan havuz su pompası havuzun büyüklüğüne ve motor gücüne göre değişkenlikler olmaktadır. Çoğunlukla kullanılan havuz pompası motorlarının devir sayısı 3.450 rpm’dir. Pompalama hızı ise genellikle 2,5 metre/saniyedir.

SSS: Havuz Pompaları Üreticisi

Lütfen Havuz Pompaları üretim sürecimizle ilgili sık sorulan soruları aşağıdan inceleyin.

Evet. Ekizler Dalgıç Pompa Havuz Pompalarını istediğiniz adette üretmektedir.

Evet. Ekizler Dalgıç Pompa, Havuz Pompalarını herhangi bir ülkeye ihraç etmektedir. Bizimle iletişime geçerek hangi modellere ihtiyacınız olduğunu ve hangi ülkeden bize ulaştığınızı bildirebilirsiniz.

Evet, kaliteyi kontrol etmeniz için size ürünlerimizin numunelerini gönderebiliriz.