Ekizler

EN

Sarılabilir Dalgıç Motor Üreticisi

EKİZLER DALGIÇ POMPA

Sarılabilir Dalgıç Motor Üreticisi

Ekizler Pompaları, 1963 yılından bu yana lider Sarmalı Dalgıç Motor üreticilerinden biridir ve müşteri memnuniyetini ve desteğini yüksek tutarak dalgıç pompalarını birçok ülkeye ihraç etmektedir.

Siz de ürünlerimizi almak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin ve sorgunuzu gönderin.

Geri sarılabilen dalgıç motorlar, sualtında çalışan ve suyun itmesine dayanarak hareket eden motorlardır. Bu motorlar, sualtında çeşitli görevleri yerine getirirken suyun itmesini kullanarak ileri ve geri hareket ederler. Örneğin; su çekme kuyularında suyun itmesiyle hareket eden dalgıç motorları kullanılabilir. Bu motorlar, su çekme işlemini hızlandırmak ve daha etkili hale getirmek için tasarlandı. Ayrıca, bu motorlar sualtında bakım ve onarım görevleri yaparken de kullanılabilir. Bu motorlar sarılabilir olduğundan dolayı diğer dalgıç motorlarına göre daha avantajlı özellikleri bulunmaktadır. Sarılabilir dalgıç motorlar birçok sektörde sıklıkla tercih edilen bir motor türüdür.

EKİZLER DALGIÇ POMPA

Neden Biz - Ar&Ge

Ar&Ge yapımızı, günümüzün teknolojik gelişmelerini kurumsal yapımıza ve sektördeki tecrübemize ekleyerek geleceğe hazırlamak üzere tasarladık. Yalın üretim tekniklerini tasarım süreçlerinin değişmezleri arasına ekledik. Test laboratuvarlarımız ile müşterilerimize özel tasarım seçenekleri sunuyoruz,
teknik ekipman ve üretim tesisleri ile sürekli geliştirme ve izlenebilirliği garanti ediyoruz.

Enerji Verimliliği

Enerji Verimliliği

Kalite Standartları

Kalite Standartları

Uzun Ömür + Garanti

Uzun Ömür + Garanti

Sarılabilir Dalgıç Motorların Fiyatları Neden Sabit Değildir?

Sarılabilir dalgıç motorları fiyatları birçok unsura göre farklılık göstermektedir. Sizler için fiyatların bu kadar değişkenlik göstermesinin sebeplerini maddeler halinde aşağıda listeledik.

  1. Motorun Çapı: Dalgıç motorların çapı, su çekme kuyularında kullanılan motorların büyüklüğünü belirtir. Büyük çaplı motorlar genellikle daha pahalı olabilmektedir ancak daha yüksek debi ve daha yüksek basınç sağlar.
  2. Motorun Gücü: Dalgıç motorların gücü, motorun ne kadar suyu ne kadar hızlı çekebileceğini belirtir. Daha güçlü motorlar genellikle daha pahalıdır ancak daha hızlı su çekme kapasitesine sahiptir.
  3. Marka ve Model: Dalgıç motorların fiyatları, marka ve modele göre değişebilir. Örneğin; dünya çapında tanınan bir marka tarafından üretilen motorlar genellikle daha pahalı olabilir fakat bu motorlardan daha yüksek kalite ve uzun ömür bekleyebilirsiniz.
  4. Motorun Özellikleri: Dalgıç motorların fiyatları, motorun özelliklerine göre de değişebilir. Örneğin; su çekme kuyuları için özel olarak tasarımı, yüksek debi ve yüksek basınç sağlama yeteneği gibi özelliklere sahip motorlar daha pahalı olabilir.
  5. Motorun Kapasitesi: Dalgıç motorların fiyatları, motorun su çekme kapasitesine göre de değişebilir. Daha yüksek kapasiteli motorlar genellikle daha pahalı olmaktadır fakat bu motorlar daha fazla suyu daha hızlı çekebilme özelliğine sahip olabilmektedirler.
  6. Motorun Garantisi: Dalgıç motorların fiyatları, motorun sağladığı garanti süresine göre de değişebilir. Daha uzun garanti süresine sahip motorlar genellikle daha pahalı olabilir.
REKABETÇİ FİYATLAR

Sarılabilir dalgıç motorları ile ilgili taleplerinizi bize gönderin!

Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize bildirin, size en iyi ve rekabetçi fiyatlarımızı vereceğiz.

+90 332 345 1050
info@ekizler.com.tr
Fevzi Çakmak Mah. Büsan Organize Sanayi 10645. Sokak No: 30-32 Konya / TÜRKİYE
Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yüksek Kalite
En iyi fiyatlar

Kendimizi sürekli geliştirerek bu sektörde uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahibiz. Ana hedefimiz dalgıç pompaları yüksek kalitede rekabetçi fiyatlarla sağlamaktır.

İnovasyon
Tecrübeli Ekip
Son Teknoloji
7/24 Destek

Sarılabilir Dalgıç Motoru Nereden Alabilirim?

Sarılabilir dalgıç motoru ihtiyacınız bulunuyorsa bu ürünü çeşitli yerlerden satın alabilirsiniz. Bu motoru satın alabileceğiniz bazı yerleri aşağıda maddeler  halinde sizler için anlattık.

  • İnternet Üzerinden: Özel e-ticaret sitelerinde, online marketlerde veya özel olarak dalgıç motorlarını satışa sunan web sitelerinde bu motorları satın alabilirsiniz.
  • Dalgıç Motoru Üreticileri ve Distribütörleri: Birçok dalgıç motoru üreticisi ve distribütörü, bu motorların satışını yapmaktadır. Bu şirketlerin web sitelerini ziyaret ederek satış yaptıkları ürünler hakkında bilgi edinebilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Yerel Mağazalar: Yerel bir mağazada bu motorları satın almak isterseniz iç piyasada üretilen ve satışa sunulan bu motorları yerel malzeme mağazalarında, elektronik mağazalarında veya dalgıç motorlarını satışa sunan mağazalarda bulabilirsiniz.
  • İhracatçılar: Dünya çapında üretilen bir dalgıç motoru arıyorsanız bu motorları üreten ülkelerin ihracatçı şirketlerine veya distribütörlerine başvurarak satın alabilirsiniz.

SSS: Sarılabilir Dalgıç Motor Üreticisi

Lütfen Geri Sarılabilir Dalgıç Motorlar üretim sürecimizle ilgili sık sorulan soruları aşağıdan inceleyin.

Evet. Ekizler Dalgıç Pompa, istediğiniz adette Sarmalı Dalgıç Motorları üretmektedir.

Evet. Ekizler Dalgıç pompa, Sarılabilir Dalgıç Motorları herhangi bir ülkeye ihraç etmektedir. Bizimle iletişime geçerek hangi modellere ihtiyacınız olduğunu ve hangi ülkeden bize ulaştığınızı bildirebilirsiniz.

Evet, kaliteyi kontrol etmeniz için size ürünlerimizin numunelerini gönderebiliriz.