Ekizler

EN

Hakkımızda

Hakkımızda

Ekizler Pompa

Ekizler Dalgıç Pompa 1963 yılında Konya Meram Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur.

Vizyon

Ekizler kendi markasıyla uzun zamandır sektöründe dünyanın seçkin firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir...

Misyon

Ekizler ailesi olarak kurum kültürümüzün yapı taşlarını oluşturan takım ruhu ve kurumsal süreklilik ile her geçen gün artan bir çaba içindeyiz...

KALİTE POLİTİKAMIZ

Dalgıç Pompa ve Motor İmalatı sektöründe faaliyet gösteren firmamız; Çalışanlarımızın ortak katılımı ve emeği ile tüm süreçlerimizde sürekli iyileştirme davranışı sonucunda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, onların vazgeçilmez tercihi olmak, kalite politikamızdır.
sektörümüzün en iyileri arasında yer almak ve satış sonrası hizmetleri en iyi şekilde sunmak için faaliyetlerde bulunmak.

Ekizler Dalgıç Pompalar Hakkında

“Dik Milli Pompa” üretimine Konya Meram Sanayisinde başlayan firma, 2001 yılında “Ekizler Dalgıç Pompa Sanayi ve Ltd. Şti.”adı altında kurumsallaştı. 2003 yılında Meram Sanayinden Büsan Özel Organize Sanayine taşınmıştır. 2000 m2 kapalı, 500 m2 açık ve 300 m2 idari binası ile hizmet vermektedir.

GENEL MÜDÜR
Hikmet Samancı

Güvenilir iş ortağı olmanın kolay bir süreç olmadığını çok iyi biliyoruz. Sektörün nabzını iyi tutuyor, gelişen ihtiyaçlara özel çözümler sunmak için her ayrıntısı iyi planlanmış yüksek verimli inovatif ürünler sunuyoruz. Her bir ürünü istisnasız yüksek kalite standartlarında üretiyoruz. Ürün ve teknolojilerimizi “yap-sat” mantığıyla değil, “anla-çözüm üret” felsefesi ile tasarlıyor, üretimlerimizi TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem Standardı gerekleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Ekizler Dalgıç Pompa’nın başarısının sırrı, kurulduğu günden bu yana izlediği üstün kalite politikasında gizlidir. Lider kalmak için, her zaman ‘en kalitelisini üretmek’ Ekizler Dalgıç Pompa için vazgeçilmezdir. Tasarımdan, satış sonrasına kadar uzanan süreçte; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, ‘değer yaratmak’ hizmet anlayışımızın ayrılmaz bir parçasıdır.

İletişim

Dalgıç Pompalar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin, uzman ekibimiz sizinle ilgilenecek ve sorularınızı cevaplayacaktır.

+90 332 345 1050
info@ekizler.com.tr
Fevzi Çakmak Mah. Büsan Organize Sanayi 10645. Sokak No: 30-32 Konya / TÜRKİYE